STROJNÍ OMÍTKY PŘIBYL

- Dodávka strojních omítek -

O nás

Strojní omítky Přibyl

Naše firma působí na trhu již 4 roky. Přestože jsme relativně mladá firma, máme mnoho zkušeností se strojními omítkami. Za dobu naší působnosti jsme získali mnoho věrných a spokojených zákazníků, kteří se k naší firmě rádi vrací. Našim cílem je splnit všechna přání a požadavky naších zákazníků a dosáhnout jejich maximální spokojenosti.

 

Zabýváme se kompletním řešením strojního omítání. Vytvoříme vám dvouvrstvou vnitřní i vnější omítku včetně zajištění materiálů i rohových lišt, okenních lišt, zakrytí otvorů a úklidu. Ještě před realizací omítky vám vytvoříme celkový návrh i cenové rozpětí.

 

Naše služby můžete využít v Jihlavě, Třebíči, Havlíčkově Brodě, Novém městě na Moravě a v celém kraji Vysočina. Dále působíme v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Jindřichově Hradci a v celém Jihočeském kraji.

KONTAKT

Služby

Co umíme

Strojní sádrové omítky mají tu výhodu, že vytváří precizně hladké stěny, na kterých nejde vidět žádná trhlina či nerovnost. Dále zajišťují optimální vlhkost vzduchu v místnosti, jejich realizace je rychlá, jsou velmi odolné a trvanlivé a jejich cena je příznivá. Máte zájem o tuto omítku? Pak nás neváhejte kontaktovat! Se strojními sádrovými omítkami máme mnoho zkušeností.

Hledáte estetické řešení pro vaši omítku? Pak je pro vás štěrková strojní omítka to správné řešení! Tyto omítky jsou nejen praktické, ale nabízí i zajímavá estetická řešení pro vaše zdi. Tyto omítky nabízí moderní design, funkčnost a příznivou cenu. Štěrkové omítky lze použít u novostaveb ale i při rekonstrukci staré omítky. Tyto omítky je snadné opravit, mají dokonale hladký povrch a umožňují sjednocení savosti podkladu.

Díky nízké ceně a specifickým estetickým vlastnostem jsou strojní štukové omítky stále velmi oblíbené a využívané. Mezi jejich hlavní výhody patří rychlost zpracování, minimální ztráty materiálu, ekologické zpracování, stálá kvalita zpracované směsi a příznivá cena. V případě, že máte zájem o realizaci strojní štukové omítky, nás neváhejte kontaktovat.

NAŠE ZKUŠENOSTI

SERVIS

 • 1.KROK

  OBJEDNÁVKA A ZAMĚŘENÍ

  V prvním kroku nám zašlete poptávku se všemi vašimi požadavky a představami. My tuto objednávku co nejrychleji zpracujeme a přijdeme k vám vše zaměřit.

  2.KROK

  KALKULACE

  Jako další vytvoříme kalkulaci zakázky, kterou vám předložíme ke schválení. Cena se odvíjí od materiální a časové náročnosti.

  3.KROK

  REALIZACE

  Nakonec přejdeme k realizaci zakázky, při níž dbáme na dodržení předem stanoveného termínu a sjednaných podmínek.

FOTOGRAFIE

KONTAKT

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací